Yükleniyor...

TWIST SONBAHAR KIŞ 2018-2019 KOLEKSİYONU İLE YENİ MEVSİME BOMBA GİBİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMA ZAMANI!

05.09.2018/Sonbahar sezonuna uygun desen,çizgi ve farklı dokular ile Twist Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonunda bir araya geliyor.

Güneş ışıklarının yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başladığı bu günlerde ışıltılı parçalara oldukça fazla ihtiyaç duymaya başlayacağız.Twist markası adeta sesimizi duymuş olsa gerek ki bol ışıltılı ve en cool hali ile sezona dinamik bir giriş yapmaya hazırlanıyor.
 

Modern ve özgür ruhun temsilcisi Twist Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu ile Sonbahara tam gaz bir şekilde giriş yapmaya hazırlanıyor.Ilık havaların dostu ince ceketler,elbiseler,bluzlar ve pantolonlar kuşkusuz yeni sezonu üzerinize taşıyor.Beklenmedik yağmurlara karşı ise her daim tedbirli olmak gerektiğini hatırlan marka piyasaya sunduğu trikolar ve kapüşon detaylı montları ile yağmurlu günlerin kurtarıcısı olacak.

Floral etkisini geçmişten geleceğe birçok farklı noktadan ilham alarak etkisini parçalar üzerinde hissetmemek neredeyse imkansız.Büyük çiçek desenlerinin cool parçalar ile bir araya gelişi zıt kutupların adeta muhteşem uyumunu yakalıyor.Renkli payetler ile tasarlanmış olan bluzlar içinizde ki parlaklığı düşürmeyecek bir yansıma yaratırken dantel büstiyerler gizli şıklığın yansıması olarak yerini alıyor.

Gündelik hayatta ki kurtarıcı tulumlar,geçmişten günümüze kadar gelen ekose salaş gömlekler özgür tavrı ile bayanların adeta yardımına koşuyor. Gömlek ve t-shirt’lerde kendini gösteren figürlü desenler etkisini Pop Art akımından alarak renk patlamalarıyla buluşuyor.