Yükleniyor...

Kelly Rohrbach ve Tinashe'nin tercihi Raisa &Vanessa oldu

02.08.2018/Raisa & Vanessa’nın 2017 yılından beri süren yurt dışı yolculuğunda giydirdiği Hailey Baldwin , Camilla Cabello , Rita Ora gibi onlarca Hollywood ismi arasına, Kelly Rohrbach ve Tinashe ‘de eklendi.

Kelly Rohrbach ; gişe rekortmeni film serisi Oceans ‘ın Sandra Bullock , Cate Blachett , Anne Hathaway ve Rihanna gibi yıldız isimleri bir araya getirdiği Oceans 8 ‘in renkli setinde

Raisa & Vanessa elbisesiyle göz doldurdu.

Oceans 8 ‘in setinde Raisa & Vanessa’nın geçtiğimiz sezon tanıtımını yaptığı koleksiyonuna ait siyah , çiçek işlemelerinin ön planda olduğu fırfır detaylı straplez elbisesiyle görüntülenen Kelly Rohrbach sofistike görüntüsüyle Hollywood moda eleştirmenlerinden de tam not aldı.

Raisa & Vanessa ışıltısıyla göz kamaştıran bir diğer isim ünlü şarkıcı ve söz yazarı Tinashe’ydi.

R&B dalında son yıllarda adından sıkça söz ettiren Tinashe , Amerika’da dergi piyasasının lideri konumundaki Maxim dergisinin Hot 100 Experience eventinde boy gösterdi . Feminen ve çarpıcı duruşunu Raisa & Vanessa imzalı bordo ışıltılı mini takımla tamamlayarak tüm dikkatleri üzerinde topladı.

Tasarımcıların koleksiyonlarına Türkiye’de Arnavutköyde ki Showroomlarından , Gizia Gate mağazalarından ve İstinye Park Vakko Couture mağazalarından ulaşabilirsiniz.