Yükleniyor...

Fransız şef Arnaud Dunand Sauthier, fine dining konusunda 15 yılı aşan tecrübesini ve Mandarin Oriental Bodrumda sunmaya hazır!

07.08.2018/Bangkok Mandarin Oriental Otel’in çatı katında yer alan restoran Le Normandie Micehlin’in yıldızlı Fransız şefi Arnaud Dunan Sauthier'yi benzersiz bir gastronomi deneyimi kapsamında 14-18 Ağustos tarihleri arasında Bodrum'da ağırlamaktan mutluluk duyar.

Fransız şef Arnaud Dunand Sauthier, fine dining konusunda 15 yılı aşan tecrübesini ve Mandarin Oriental, Bangkok'un 2 Michelin yıldızlı restoranı Le Normandie'de üstlendiği rolünü Mandarin Oriental, Bodrum bünyesinde yer alan restoran Assaggio'da gerçekleşecek olan 5 ve 7 aşamalı tadım mönülerine taşıyacak. Şef Dunand Sauthier'ye bu eşsiz gastronomi deneyiminde 4 yıldır Le Normandie'nin mutfağında kendisiyle çalışan şefler Kittipong Meewong ve Gongpitak Boontanaveerapat eşlik edecekler.

5 ve 7 aşamalı tadım mönüleri 14-18 Ağustos tarihlerinde, saat 19:00-23:00 arasında deneyimlenebilecek. 5 aşamalı akşam yemeği tadım mönüsü 95 avro, yemekle birlikte şarap eşleşmesi 40 avro; 7 aşamalı akşam yemeği tadım mönüsü 120 avro, yemekle birlikte şarap eşleşmesi ise 55 avro olarak fiyatlandırılacak.