Yükleniyor...

“8. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası” dünyaca ünlü su sporları markası Arena’nın isim sponsorluğunda, markanın Türkiye distribütörü Sportive’in katkılarıyla 4-5 Ağustos tarihlerinde İstanbul Prens Adaları’nda gerçekleştirildi.

06.08.2018/Türkiye’nin en yaygın lider spor perakendecisi Sportive’in desteğiyle 2015 yılından beri yüzme tutkunlarını bir araya getiren “Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası”nın Marmaris ve Bodrum’dan sonra ilk kez gerçekleştirilen İstanbul etabı 4-5 Ağustos tarihlerinde Prens Adaları’nda yapıldı.

Dünyaca ünlü su sporları markası Arena’nın isim sponsorluğu ile markanın Türkiye distribütörü Sportive’in katkılarının yanı sıra İstanbul Valiliği’nin himayesinde Türkiye Yüzme Federasyonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adalar Belediyesi, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Heybeliada Su Sporları Kulübü ve Adalar Su Sporları Kulübü ile Mavi Marmara’nın koordinasyon ve işbirliğiyle gerçekleştirilen şampiyona, yüzme sporuna gönül vermiş bini aşkın sporcuyu İstanbul Prens Adaları’nda buluşturdu. Şampiyonaya, Bedensel Engelliler Yüzme Milli Takımı sporcularının da aralarında olduğu 30 paralimpik yüzücü katıldı.